Kasım 14 2019 04:14:33
Ana Menü
Kullanıcılar
· Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

· Çevrimiçi Üyeler: 0

· Toplam Üye Sayısı: 35
· En Yeni Üye: alpavci
Son Haberler
  • Toplantı

  • Elektriğe gizli zam yapıldı

  • Altın Fiyatları Durmuyor

  • Doğal Gaz Faturalarında Şok

  • Küçükçekmece’nin Yol Haritası Beli Oldu

  • Küçükçekmece’ye 700 yeni çöp konteyneri

  • Atakent 1. Etap 1. Bölge sakinleri için özel sitemiz

Atakent 1. Etap 1. Bölge sakinleri için özel sitemiz
Atakent 1. Etap 1. Bölge sakinleri için özel sitemizÜyelerimize özel içerikler olduğu için sadece bölgemizden olan üyelik kayıtları yönetim tarafından onaylanmaktadır. Üye kaydınızı yaptıktan sonra kullanıcı adınızı ve emailinizi telefonla yönetime bildiriniz.
Atakent 1. Etap 1. Bölge den olduğunuz teyit edildikten sonra üyeliğiniz aktif edilecektir.
Üyeler bu site üzerinden yönetimle iletişim kurabilceği gibi, özel forumumuzda tartışma konularına katılabilir, kendi aralarında mesajlaşabilir, haber önerebilir.

ATAKENT 1. ETAP 1. BÖLGE YÖNETİMİ OLARAK SİZLERİN HER TÜRLÜ İHTİYACINIZI KARŞILYACAK BİR SİTE HAZIRLIYORUZ.
Toplantı
ToplantıSayı : 2015 / 263 Konu : Temsilciler Kurulu Toplantısı Sayın Temsilciler Kurulu Üyeleri Kat Mülkiyeti Kanununun ve Yönetim planımız gereği Olağan Üstü Temsilciler Kurulu Toplantısı Çoğunluklu olarak 03.08.2015 Cumartesi Günü saat 20.00 da Bölge Yönetim Toplantı salonunda Çoğunluk sağlanamadığı takdirde çoğunluğa bakılmaksızın 10.08.2015 günü aynı yerde ve aynı saatte aşağıdaki gündemle yapılacaktır. Katılmanız rica olunur. Saygılarımızla Atakent 1.Etap 1.Bölge Yönetimi G Ü N D E M 1. Açılış 2. Divan heyetinin oluşturulması 3. Saygı duruşu 4. Faliyet Raporu sunulması 5. Denetim kurulu raporunu sunulması 6. Gelir Gider tablosu görüşülmesi 7. Dilek ve Temenniler 8. Kapanış NOT : Vekalet yalnızca kendi bloğundaki gelemeyen yönetici veya denetici adına kullanılabilir. KATILMAYACAKLAR İÇİN VEKALET’TİR ……………Blokta Giriş/Kat ………… Daire ………….Nolu dairenin kat malikiyim. Yapılacak blok Toplantıya katılmayacağımdan aynı blokta oturan ………………………………………………… Vekil tayin ettim. Adı Soyadı / İmza
Elektriğe gizli zam yapıldı
Elektriğe gizli zam yapıldıSon günlerde yaşanan olumsuz hava şartları nedeniyle bir çok ilde elektrik kesintisi yapıldı. Ayrıca kullanılan kaçak elektriğin önüne bir türlü geçilemiyor. Bunun faturasının ise halka yansıtılması vatandaşı isyan ettirdi. Antalya'da iki ay sonra gelen fatura vatandaşın cebini yaktı...
Altın Fiyatları Durmuyor
Altın Fiyatları DurmuyorAltının ons fiyatının yükselmesi ve doların Türk Lirası karşısında değer kazanmasına paralel yurtiçinde altının gram fiyatı 95,54 TL'ye çıkarak yaklaşık 10 ayın en yüksek seviyesini gördü.

Uluslararası piyasalarda altının ons fiyatının yükselmesi ve doların Türk Lirası karşısında değer kazanmasına paralel yurtiçinde altının gram fiyatı 95,54 TL'ye çıkarak yaklaşık 10 ayın en yüksek seviyesini gördü.
Doğal Gaz Faturalarında Şok
Doğal Gaz Faturalarında ŞokKar, fırtına ve soğuk geçtiğimiz haftadan bu yana Türkiye’yi esir alırken, gaz tüketimini de patlattı. Talep bazen arzın üstüne çıkarken, denge doğalgaz santrallarında kesintiler yapılarak sağlandı. Bu ay gaz faturalarında ortalama yüzde 20 artış yaşanabilir.
Küçükçekmece’nin Yol Haritası Beli Oldu
Küçükçekmece’nin Yol Haritası Beli OlduKüçükçekmece Belediyesi, Strateji Geliştirme Müdürlüğü koordinatörlüğünde 2015-2019 yılı stratejik planını tamamladı.
Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, ilçenin yol haritasını oluşturan stratejik planla “Geleceğe Güvenle Bakabilen, mutlu insanları yaşadığı modern ve yaşanabilir bir şehir olmak” vizyonu ile kaynakların etkili, ekonomik ve verimli bir şekilde kullanmak, mali kontrol ve saydamlık gereği, “çözüm üreten belediyecilik” anlayışıyla ilçe halkına daha iyi hizmet sunabilmeyi amaçladıklarını ifade etti.
Küçükçekmece’ye 700 yeni çöp konteyneri
Küçükçekmece’ye 700 yeni çöp konteyneriHaftanın altı günü çöp toplayarak örnek olan Küçükçekmece Belediyesi bu kapsamdaki hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
DÖVİZ KURLARI
Anket
Yeni Sitemiz

Güzel
Güzel
33% [1 Oy]

Fena Değil
Fena Değil
0% [0 Oy]

Beğenmedim
Beğenmedim
67% [2 Oy]

Oy: 3
Oy vermek için üye girişi yapmış olmanız gerekmektedir.
Başlama Tarihi: 16.01.15
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
916,474 Tekil Ziyaretçi