Ekim 14 2019 02:50:40
Ana Menü
Kullanıcılar
· Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

· Çevrimiçi Üyeler: 0

· Toplam Üye Sayısı: 35
· En Yeni Üye: alpavci
Küçükçekmece’nin Yol Haritası Beli Oldu
Küçükçekmece’nin Yol Haritası Beli OlduKüçükçekmece Belediyesi, Strateji Geliştirme Müdürlüğü koordinatörlüğünde 2015-2019 yılı stratejik planını tamamladı.
Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, ilçenin yol haritasını oluşturan stratejik planla “Geleceğe Güvenle Bakabilen, mutlu insanları yaşadığı modern ve yaşanabilir bir şehir olmak” vizyonu ile kaynakların etkili, ekonomik ve verimli bir şekilde kullanmak, mali kontrol ve saydamlık gereği, “çözüm üreten belediyecilik” anlayışıyla ilçe halkına daha iyi hizmet sunabilmeyi amaçladıklarını ifade etti.
“HALKIN İHTİYAÇ DUYDUĞU KAMUSAL ALANLAR ÖNCELİĞİMİZ”
Stratejik planı hazırlarken tüm paydaşların görüşlerine başvurduklarını ifade eden Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, planlamanın önemine dikkat çekti.
Küçükçekmece halkına daha iyi, daha kaliteli ve adaletli bir şekilde hizmet sunabilmesi amacıyla hizmet alanlarında tespitlerde bulunduklarını ve halkın daha çok hizmet sunulmasına ihtiyaç duyduğu kamusal alanları öncelikli olarak belirlediklerini söyleyen Karadeniz, gelecek planlamasında bu alanları dikkate aldıklarını da kaydetti.
HEDEFLER İZLENEREK, KAMUOYUYLA PAYLAŞILACAK
Küçükçekmece Belediyesi, gelecek vizyonuna ulaşmak amacıyla 13 adet stratejik amaç belirledi. Bu amaçlara ulaşmak için 56 adet stratejik hedef belirleyen belediyenin amaç ve hedeflerinin başarısı 453 adet performans göstergesi ile izlenecek.


Her yıl hazırlanan performans programı ve 5 yıllık bir dönem için hazırlanan stratejik planın birer yıllık dilimlerindeki hedeflerin ne kadarının gerçekleşeceği izlenerek, nisan ayında Belediye Meclisi’ne sunulacak ve faaliyet raporu ile sonuçlar kamuoyu ve ilgili mercilerle paylaşılacak.

Social Sharing: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo
Facebook Like:


Yorum
Henüz yorum yazılmamış.
Yorum yaz
Yorum göndermek için lütfen üye girişi yapın.
Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Henüz bir oylama yapılmamış.
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
DÖVİZ KURLARI
Anket
Yeni Sitemiz

Güzel
Güzel
33% [1 Oy]

Fena Değil
Fena Değil
0% [0 Oy]

Beğenmedim
Beğenmedim
67% [2 Oy]

Oy: 3
Oy vermek için üye girişi yapmış olmanız gerekmektedir.
Başlama Tarihi: 16.01.15
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
913,599 Tekil Ziyaretçi